Liebherr LTM 1200 inspection

Kullanılmış vinçler için üçüncü şahıs muayeneleri

Bir müteahhit veya bir tüccar kullanılmış bir vinç satın almak istediğinde bu durum çoğunlukla bağımsız bir muayene ihtiyacını da beraberinde getirir. Çoğu zaman, vinç muayenesi konusunda bilgi sahibi ve seyahat edebilecek birini organizasyon içinde bulmak zordur. Bir başka zorluk da Avrupa ve Kuzey Amerika gibi ülkeler için vize almaktır. Alıcıya hiç tanımadığı birini önermek ayrıca bir sorun oluşturabilir çünkü bazı kişiler hem vinç muayene ederler hem de aktif anlamda ticaret yaparlar. İnsanlar hakkında çok konuştukları için iyi durumdaki ve uygun fiyattaki bir vincin kaçırılması riski söz konusudur.

İstek gönder

Bize ulaşın (Almanca, İngilizce) Wolfgang bey +491624200650 veya Türkçe , Ogun bey +905323461860

Bağımsız vinç muayenecileri

Yukarıda bahsedilen problem için iyi bir çözüm söz konusudur. 2006 yılından beri Alman firması Mevas, kullanılmış ağır iş makineleri için teslim öncesi muayene hizmeti vermektedir. Firmanın sunduğu kaliteli hizmet önemli miktarda takdir toplamıştır. Müşterileri arasında başlıca iş makinesi bayileri ve dünya çapında müteahhitler yer almaktadır. Mevas dış ticareti olmayan bağımsız bir firmadır, teçhizatı ve teknisyen ekipleri çoğu ülkede bulunmaktadır. Yerel muayenecileriyle birlikte Mevas, ikinci el vinçler için uygun fiyatlı muayene hizmeti sağlamaktadır. Yurtdışı ulaşım için vize alınması bir problem teşkil etmemektedir.

Couverture

İş ağı

Mevas vinç muayenecileri çeşitli ülkelerde faaliyet göstermektedir. Bazı yerlerde yerel vinç güvenlik denetçileriyle işbirliği yapmaktayız. Bu sayede Belçika, Hırvatistan, Danimarka, Fransa, Finlandiya, Almanya, Macaristan, Hollanda, İrlanda, Polonya, Avusturya, Birleşik Krallık, Romanya, Çek Cumhuriyeti, İtalya ve dünyanın diğer bazı ülkelerinde kullanılmış vinçler için muayene hizmeti sunmaktayız. Mevas müşterileri detaylı bir muayene raporu alacaklardır. Bu raporda tüm problemler ve gerekli tamirler listelenmiştir. Mevas vinç muayene kontrol listeleri 50-70 adet fotoğraf ile birlikte verilir. Genellikle vinç raporu İngilizce olarak yazılır. Bazı durumlarda başka dillerde yorumlar da eklenebilmektedir. Mevas ekibi ayrıca gümrük, nakliye ve kullanılmış vinçlerin tamiri konularındaki taleplerde de destek verir. Diğer ağır iş makinelerinin muayenesi

Fotos

Mevas vinç muayenecilerinin kalifikasyonu

Muayene ekibi özellikle kullanılmış iş makineleri konusunda eğitilmiştir. Muayeneciler sorunların nerede olabileceği konusunda bilgi sahibidirler ve düzenli olarak eğitim alırlar. Her vincin farklı olması nedeniyle Mevas yönetimi şantiyede spesifik olarak ilgili makineyi bilen bir vinç operatörü bulunmasına önem vermektedir. Mühendislerimiz vinçler hakkında farklı firmalarda bilgi edinmişlerdir. Ekipler arasındaki bilgi akışı, farklı vinç markaları hakkında güncel bilgi erişimini sağlamaktadır. Mevas, son on yıl içinde Liebherr, Grove, PPM, Terex, Krupp, Tadano, Faun, Demag, Locatelli, Kato ve Kobelco’nun vinçlerini muayene etmiştir. Firmamızın kurucusu, tüm iş hayatı boyunca ağır iş makineleri ile ilgilenmiştir. Wolfgang yeni veya kullanılmış iş makineleri için operatör, tamirci ve satış müdürü olarak yetişmiştir.

Exemple